Pozostałe gadżety i sprzęt do kuchni


Kuchenka mikrofalowa


Kuchenka mikrofalowa powinna znajdować się w każdej kuchni. Pozwala bowiem zaoszczędzić sporo czasu. Dzięki niej możemy podgrzać, rozmrozić, piec, grillować lub gotować na parze w zaledwie kilka minut. Możesz ją umieścić w dowolnym miejscu. Jedzenie dobrze smakuje i wygląda. Może być też bezpieczna dla dzieci. 


Maszyna do popcornu

Wiele osób lubi popcorn, łatwo jest go przyrządzić, właśnie dzięki maszynie do popcornu. Dzięki tej domowej maszynie możesz go zrobić w zaledwie 5 minut. Popcorn zapewni ekscytującą atmosferę podczas oglądania interesującego filmu. Maszyny są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach. Zazwyczaj są wyposażone w prostokątny, duży szklany pojemnik.   


Kuchenki do gotowania ryżu


Wszyscy wiemy, jakie są typowe akcesoria kuchenne. Ostatnio pojawiają się jednak na rynku, coraz to nowsze udogodnienia. Jednym z nich jest kuchenka do gotowania ryżu. Jej ogromną zaletą jest to, że gotuje ona każde ziarno do perfekcji. Dzięki niej ziarna nie są ani zbyt twarde ani zbyt miękkie i nigdy się nie kleją. Zapewnia doskonałą mieszankę wody w każdym ziarnie ryżu dla uzyskania pełnego smaku. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje. Można ją dopasować do wystroju Twojej kuchni.   


Podgrzewacze do potraw

Jeśli szukamy zdrowych i prostych posiłków, możemy zdecydować się na jeden z podgrzewaczy do potraw. Dzięki niemu możemy się cieszyć pysznymi posiłkami.     

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z kuchennego świata.